Info-nigh life

18. března 2008 v 19:27 | Katie |  The Sims 2 Noční život

Info


Vaši simové vtrhli na všechna ta úchvatná žhavá místa.Ať už tančí do ústvitu, snaží se svést svůj úžasný protějšek, nebo skórují v kuželkárně, bude to nezapomenutelná !
Vypusťte své simy ať si užijí svých oblíbených nočních aktivit ve své honbě za životem plným potěšení. Zvolte jejich milostný život, až objevíte chemii mezi simy. Budou se jejich aspirae a osobnosti doplňovat nebo rozcházet? Může to být začátek bouřlivé aférky nebo katastrofálního rande. Připraveni na zábavu a romanci?? Nechť započne noc !!!


Romantická přitažlivost vašich simů je nyní ovlivněna jejich osobností,životními aspiracemi a znamením zvěrokruhu.Zjistěte jejich kompabilitu a potom jim okořeňte jejich milostný život s novými romantickými sociálními interakcemi jako toužebné pohledy, pomalé tance a nebo dramatický hluboký polobek.Podle toho jak na zchůzce uspějete či nikoli, váš Sim může být překvapen romantickým dárkem nebo nenávistným dopisem.


Vyberte si pro své simy novou životní aspiraci Hledač potěšení.Potěšte tyto simy všemi zábavnými stránkami života,vše od skvělých schůzek po šílené večírky, od luxusních večeří po večery v bazénu s horkou vodou.A pamatujte, že simové hledající potěšení se obávají všeho, co je bolestivé, trapné nebo vyžadují jakousi snahu...Vůbec poprvé si vaši Simové budou moci zakoupit vlastní auta a nečekat na dopravu do práce nebo zamířit do města.Zajeďte si dodávkou do centra nebo se pohodlně usaďte do rychlého sportovního auta pro trochu té romance po zchůzce.Vyberte si z pěti unikátních typů aut a zvolte si barvu. Hospodařte lépe s osobním časem svého Sima díky možnosti opustit dům, kdy se vám zlíbí.


Ať už si vyrazí jen holky, nebo jde o velké rande, je čas vyparádit své simy a vyrazit na nezapomenutelnou noc v nové oblasti Centra.Na co mají náladu?Nyní můžou posedět v příjemných salúoncích, protančit noc v nočních klubech, užít si večeři při svíčkách v luxusní restauraci nebo s přáteli vyrazit do kuželkárny a stát se neporazitelným králem kuželek...


Přes 125 nových předmětů a objektů, včetně DJ pultu, fotografické kabinky,karaoke a další. Exotičtí Simové na přátelství nebo randění včetně upírů. žhavých servírek a dašlích....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni tady:

KLIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.